Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Ще не вмерла Україна, не вмре й не загине...

 

Хорольський Роман Миколайович

БІОГРАФІЯ

Народився 24 листопада 1985 року в смт Шишаки Полтавської області.

В 2003 році закінчив Шишацьку гімназію для обдарованих дітей і вступив до Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" на факультет "Правознавства та міжнародних відносин", який закінчив в 2009 році, отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Правознавство" та здобув кваліфікацію магістра права.

В тому ж році вступив до аспірантури за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право. Кандидатська робота обрана на тему: "Громадський контроль за діяльністю суб'єктів владних повноважень".

За роки навчання в Університеті не одноразово займав керівні посади в студентському самоврядуванні, постійно займав активно-принципову позицію в формуванні громадянського суспільства та об'єднань громадян.

1998-2003 р.р. активно займався археологічною діяльністю та вивченням історії України, за що був відзначений Інститутом народознавства НАН України та Центром охорони та досліджень пам'яток археології.

2000-2002 р.р. успішно пройшов курс “Прикладна економіка” “Junior Achievement”.
Курс "Прикладна економіка" вивчає структуру та переваги ринкової економіки, досліджує методи функціювання бізнесу, знайомить із світовою економікою та забезпечує учнів знаннями та практичними навичками, необхідними для виховання грамотного громадянина та продуктивного національного виробника.

2004-2005 р.р. успішно пройшов навчання та стажування по Програмі "Молодіжне право", яка реалізувалась за сприяння Консультативного Бюро з прав людини, судових та правоохоронних органів, центру соціальних служб для молоді.

Трудову діяльність розпочав ще будучи студентом. Активно займаюся спортом, зокрема, футболом. Маю відповідні відзнаки та нагороди.

В 2009 році вів викладацьку роботу. Викладав дисципліну "Державне будівництво та місцеве самоврядування в Україні" у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна".

Активно займаються громадською діяльністю.
З 2000 по 2002 рік Голова районної молодіжної громадської організації "Молодий Рух".
З 2003 по 2006 рік член Спілки молодіжних та дитячих громадських організацій "Молодіжний Парламент"
З початку 2008 року – член Правління Молодіжної громадської організації «Рух плеймейкерів України».
З початку 2009 по 2010 рік – Начальник відділу моніторингу Всеукраїнської громадської організації "Комітет конституційно-правового контролю України".
З середини 2009 року - співзасновник та член Наглядової Ради Всеукраїнської громадської організації "Фонд культури та мистецтв України"
В серпні 2009 року виступив співзасновником Всеукраїнської громадської організації "Рух за громадянське суспільство в Україні".
З серпня 2009 року - член Громадської ради при Державній комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.
З кінця 2009 року - годова обласного осередку Міжнародної громадської організації «Рада Свободи» «Council of Freedom»
В кінці 2009 року створив Всеукраїнську громадську організацію "Комітет фізичної культури та спорту України".
З початку 2010 року - громадський інспектор з охорони довкілля в Державній екологічній інспекції.

На даний час є Головою Всеукраїнської громадської організації "Комітет фізичної культури та спорту України" основною метою діяльності якого є сприяння розвитку, удосконаленню, пропаганді та популяризації фізичної культури та спорту в Україні, підвищенню їх ролі у всебічному розвитку особи, сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.
Основними завданнями Комітету є: сприяння розвитку і популяризації фізичної культури та спорту в Україні; участь у благоустрої спортивної інфраструктури України, зокрема, у будівництві, ремонті, реконструкції спортивних майданчиків, стадіонів, футбольних полів тощо, у тому числі розміщених на територіях шкіл, вищих навчальних закладів, інших установ, організацій, закладів; сприяння реалізації спортивного, освітнього, культурного, політичного та організаційного потенціалу молоді, їх змістовного дозвілля тощо.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»